KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15154227
nr 1515 4227
Etsningar
6 st, porträtt, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 51x36 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:11:30
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr